Problem z odkrztuszaniem wydzieliny i zgaga

witam srdecznie mam wrazenie jakbym byl przytkany z lewej strony,nie moe tego odkrztusic,trwa to od roku moze wiecej bylem leczony lekami rozszezajacymi oskrzela oraz starydowymi do tego czesto mam zgage.takie napady sa okresowe i trwaja czasem nawet kilka godzin,do tego mam wrazenie ze flegma ktora odkrztuszam jest słona.mam migdaly do wyciecia.mam wrazenie ze jest gozej od czego mam zaczac badania,zeby uporac sie z problemami.mam 33 lata palilem papierosy czasem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, wstępne badanie pozwoli określić czy w pierwszej kolejności udać się do lekarza pulmonologa/otolaryngologa czy do lekarza gastroenterologa. Bez badania lekarskiego, zebrania dokładnego wywiadu nie można dokładnie określić najbardziej odpowiedniego postępowania.