Problem z odkrztuszeniem wydzieliny

Witam mam problem z odszszktuszeniem flegmy chyba na oskrzelach. Wczesniej czyli ok miiesiaca temyu miałem miałem suchy kaczel i zarzywałem w tym gorączka pow 38 stopni przez pare dni się pociłem zarzywałem Polopityne S dwa opakowania w tym syrop Supremin,Pożniej temperatura ustała i było ok tylko zrobiła się wydzielina której nie moge odszktusić(mało co -kolor zielony wydzieliny) Urzywałem 7 dni ACC optima po jednej dziennie i syrop Flegamina i dalej mam problem z odkszuszenie wydzieliny ?

Magdalena StusiĹska

Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Osłucha płuca, dowie sie wszystkich szczegółów i zaleci odpowiednie leczenie.