Problem z odorem wychodzącym z odbytu

sukam tu tutaj bo wyczerpalem juz wszystkie mozliwosci holenderskich szpitali jestem bo wszystkich badaniach krwi kalu anoskopi ultrasonografii echo dalej mam problem zodorem z odbytu czy mozliwe jest ze podczas wyciecia hemoroidow doszlo do uszkodzenia i jest nieszczelnie?jak to naprawic?igdzie?czy wogole mozliwym jest zeby podczas hemoroidow odor byl wszedzie do okola-24h?jesli tak to umnie to zostalo.czy moje miesnie mogly sie oslabic od ciezarow podnoszonych w pracy kilkanascie ton na dzien

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza proktologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.