Problem z określeniem orientacji seksualnej u 24-latka

Witam mam pytanie co do mojej orientacji seksualnej ponieważ oglądam tylko pornosy z lezbijkami bo nie chcę z facetami jak przez przypadek któryś mnie dotknie to odsuwam się i sie trzęsę i staram się myślec o kobietach i wtedy jak mi ptzyjdzie taka myśl o facetach to ich w myśli morduję i staram się myślec o kobietach jestem jeszcze u zależnony od gier i papierosów czy to jest choroba psychiczna czy co ?

Proszę zgłosić się na osobistą wizytę u psychologa, gdyż problem nie wydaje się być związany raczej z określeniem orientacji seksualnej (choć nie jest to do końca wykluczone), lecz może wskazywać na innego rodzaju problem. Bez dodatkowych informacji niewiele można w tym temacie powiedzieć i poradzić. Polecam konsultację psychologiczną. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!