Problem z opanowaniem emocji

Witam, mam problem z opanowaniem emocji jak mogę sobie radzić by nie wybuchnąć?Czy to jest normalne że podczas nerwów mam głupie myśli?

Czy emocje, nad którymi kontrola jest utrudniona to złość, czy stres, czy lęk, czy agresja? Niestety bez sprecyzowania problemu trudno jest w jakikolwiek skuteczny sposób odpowiedzieć.
Najlepiej będzie, gdy uda się Pani na konsultację psychologiczną, podczas której po szczegółowym omówieniu problemu, pozna Pani metody kontroli emocjonalnej. Powodzenia!

Dzień dobry, udziela pani bardzo mało informacji - co to znaczy wybuchnąć, jakie "głupie myśli" ma pani na myśli? Jeżeli objawy panią niepokoją zachęcam do kontaktu z psychologiem i omówieniu z nim pani sytuacji. Pozdrawiam.