Problem z opanowaniem nerwów i zmienne nastroje u chłopaka

Witam, mój chłopak strasznie szybko się denerwuje i to o małe rzeczy lub gdy mu cos nie wyjdzie. Ma takie zmienne nastroje, raz jest bardzo szczęśliwy, wesoły, z reguły ma duże poczucie humoru, żartuję, a raz strasznie się denerwuję, złości jest zamyślony i mówi, że mu czasami nie chce się żyć. Jak mu już przejdzie to mnie przeprasza, że tak wybuchł i sam nie wie czemu, mówi, że nie potrafi zapanować nad nerwami. Trochę się martwię. Czy może mieć nerwice?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza