Problem z orgazmem a masturbacja

Witam. Zaczalem wspolzyc. Problem jest taki ze strasznie ciezko mi jest osiagnac orgazm. Jest tak ze poprostu tak dlugo to trwa ze sie mecze i poprostu nie dam rady tego osiagnac Nie to ze nie jestem podniecony. Poprostu mysle ze to przez czesta wczesniejsza masturbacje. Czy da sie jakos to naprawic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do seksuologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości młodych ludzi wiążą się z różnego rodzaju trudnościami - to naturalne. Zachęcam podejść do swojej sytuacji z cierpliwością, spokojem i optymizmem. Warto zrezygnować z pornografii i ograniczyć masturbację, a przede wszystkim bez nadmiernych oczekiwań, czerpać radość ze zbliżeń.

Pozdrawiam!