Problem z orgazmem i satysfakcją z seksu u 21-latka

Witam, mam podobny problem z którym nie chcę dzielić się z dziewczyną bo obawiam się że mogę ją urazić. Wiem że Ona czerpie przyjemność z naszego seksu, ja jednak mniej mimo że zawsze dochodzę. Musze się jednak trochę namęczyć aby mieć orgazm i satysfakcje z seksu czerpię tylko w końcówce. Nie wiem czy problem leży po mojej stronie czy może moja dziewczyna jest "za luźna" a może tak tylko po prostu jest, że nie czuje się uścisku na członku. Z góry dziękuję za pomoc B.

Witaj!

W pana przypadku proszę udać się do seksuologa w swojej okolicy, ponieważ przyczyny mogą być wielorakie i łączyć się ze sobą . W czasie porady dostanie pan całościową diagnozę w temacie oraz pomoc w tym jak sobie z problemem poradzić.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Jeśli partnerka jest zdrowa i nie rodziła, jest mało prawdopodobne, aby jej pochwa była nieprzeciętnie luźna. Przyczyną może być np. nadmierne nawilżenie pochwy, niefortunnie wybrane pozycje seksualne lub przyzwyczajenie do bardzo silnego ucisku prącia dłonią podczas masturbacji.

Pozdrawiam!