Problem z orientacją seksualną u 34-latki

Nie wiem czy jestem lesbijka czy nie ,kobiety podobaja mi sie fizycznie owszem ale nie w ten sposob ,mezczyzni owszem pociagaja mnie w ten sposob ale nigdy w rzadnym sie nie zakochalam a w kobietach zakochuje sie ,tylko ze nie wyobrazam sobie seksu z kobieta ale pociagaja mnie one emocjonalnie duchowo co robic,sprobowac z kobieta czy nic na sile a moze szukac faceta nie wiem sama.mam 34 lata

Dzień dobry!

Orientacja seksualna jest złożona i nie istnieją proste testy, dzięki którym można zbadać, jakiej ktoś jest orientacji. Kluczowe jest subiektywne odczucie, zrozumienie, odnalezienie tej odpowiedzi w sobie samym. Jeśli ten proces trwa długo, wydaje się zbyt skomplikowany lub samodzielne odnalezienie odpowiedzi wydaje się niemożliwe - warto rozważyć podjęcie psychoterapii.
Proszę zgłosić się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam!
Proszę umówić się z seksuologiem w swoim miejscu zamieszkania lub blisko gdzie będzie mogła dostać konkretne informacje. Pomoc seksuologiczna może pomóc pni podjąć decyzje i rozwiać dylematy. Pozdrawiam