Problem z osiąganiem orgazmu i brak przyjemności u partnera

Witam :) Mamy razem z moim chłopakiem pewien problem. Pierwszy jest taki, że ja nie potrafię osiągnąć orgazmu podczas stosunku. Gdy sama się zadowalam to owszem osiągam go. I w czym tkwi problem. Drugi to taki, że mój chłopak był prawiczkiem. Gdy się kochaliśmy ostatnio pierwszy raz, on nie czuł prawie żadnej przyjemności. Ja przyjemność czułam, ale on nie. Nie chcę, żeby masturbacja była dla niego lepsza od uprawiania seksu. Co mamy zrobić, aby nawzajem było nam przyjemnie ?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości ludzi wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. To naturalnie. Doświadczenie i samoświadomość przychodzą z czasem i wymagają stopniowej nauki. Nie istnieją sposoby na ominięcie tych etapów.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Zarówno Pani problem, jak i problem partnera wymaga po prostu czasu, cierpliwości i nabrania doświadczenia. Można też skorzystać we dwójkę z konsultacji seksuologicznej, w czasie której moglibyście się "poduczyć" w temacie współżycia oraz - nade wszystko - przestać się niepokoić tym niejako naturalnym stanem rzeczy.

Pozdrawiam.