Problem z osiągnięciem erekcji podczas stosunków z żoną

mam problem z osiagnieciem pełnej erekcji(pionu). Mam zone, udaje sie nam penisa doprowadzic do max. poziomu. jest zakrzywiony w lewa strone. przy wprowadzaniu do pochwy zawsze pomagamy reka, normalnie sie kochamy, dochodzę. ale ogladajac porno i rozmawiajac z ona o bylych. wszystkim penis do pionu wstaje. co robic? morfologia bardzo dobra.niepije, niepale, chodze na silownie 2-3razy w tyg. do jakeigo lekarza isc?mastrubuje sie 1-2dziennie, ale i po 2 mies.przerwie w mastrubacji, brak pelnego.

Pana problem wymaga konsultacji seksuologicznej, dlatego też namawiam do znalezienia tegoż specjalisty w Pana okolicy. Pozdrawiam.