Problem z osiągnięciem orgazmu

Dzień dobry. Problem w tym, że właśnie nie osiągam orgazmu. Ani łechtaczkowego ani pochwowego. Nie wiem co się dzieje. Z poprzednim partnerem też były problemy, choć czasem udało się go osiągnąć. Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Z Pani enigmatycznego opisu trudno wnioskować o możliwych przyczynach opisanego problemu. Jeżeli ma Pani trudności z osiągnięciem orgazmu z partnerem, a uzyskuje go podczas masturbacji, można przypuszczać, że źródłem "niedomogu" mogą być relacje w związku, wzajemne niedopasowanie, itp.
W celu rzeczywistego zdiagnozowania problemu proponowałbym konsultację u psychologa-seksuologa.

Pozdrawiam.