Problem z osiągnięciem orgazmu podczas seksu oralnego i codzienna masturbacja

Mam 18 lat i masturbuje się codziennie i za każdym razem osiągam orgazm, jednak gdy dochodzi do seksu oralnego z moją dziewczyną to nie mogę dojść, chociaż jest mi bardzo dobrze to nie osiągam orgazmu. Proszę o pomoc

Codzienna masturbacja nie jest "eleganckim" zachowaniem wobec niej...
Sytuacja powinna się stopniowo poprawić. Jeśli brak spełnienia utrzymywałby się mimo to nadal, to proponuję wizytę u lekarza seksuologa. W Krakowie jest (także w Katowicach) dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl