Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku i słaba wrażliwość łechtaczki

Mam problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku, ponieważ moja łechtaczka jest mało wrażliwa. Próbowałam już różnych sposobów stymulacji, ale pobudzanie łechtaczki mogę u siebie porównać do pobudzania nadgarstka. Mam bardzo duży popęd seksualny, jednak bardzo rzadko udaje mi się osiągnąć orgazm. Czy jest jakiś sposób, by bardziej uwrażliwić łechtaczkę?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę osobiście zgłosić się do Poradni Seksuologicznej.

Pozdrawiam!