Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z mężem a częsta masturbacja

Nie moge osignac orgazmu kochajac sie nie podniecam sie przy wspolzyciu jestem mezatka przez 15 lat Masturbujac sie osiagne orgasm sama sie dotykajac przez napinanie miesni Ostanio uzywam dilido rabit ktory pobudza lechtaczke I mam orgasm ,czasami przez sen potrafie sie podniecic I budze sie z orgazmem ,a z mezem nic nie odczuwam nie moge sie podniecic.Czy powinnam brac jakies tabletki na libido .Czy jest to problem masturbacji bo robie to czesto ,Kochamy sie bardzo zadko moze raz na m-c

Witam, problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku może mieć różną przyczynę poczynając od tej, że pieszczoty partnera są inne niż te, do których jest Pani przyzwyczajona a przechodząc na takie, że np. problemy w relacji partnerskiej mogą utrudniać Pani "wyluzowanie się" i "oddanie" mężowi. Z tego co Pani pisze nie widać aby miała Pani problemy z libido bądź z orgazmem (osiąga go Pani). Sugeruję rozmowę z partnerem o tym jakie są Pani potrzeby seksualne, pokazanie w jaki sposób ma Panią dotykać. Jeśli jest to dla Pani krępujące możecie się wspólnie wybrać do psychologa-seksuologa, który pokieruje rozmową w odpowiedni sposób. Pozdrawiam, Karolina Piotrowska

Proponuję nie brać nic na własną rękę.
Lepiej odwiedzić seksuologa psychologa dr Szczerbę lub ginekologa seksuologa dr R.Smolińskiego, obaj we Wrocławiu. Pozdrawiam. JW, Poznań.