Problem z osiągnięciem orgazmu u 27-latki

Mam problem z osiągnięciem orgazmu, podczas stosunku po mimo że jestem w miarę podniecona, odczuwam ból podczas stosunku, zastanawiam się czy wszystko ze mną ok. Czy jestem normalna? A przede wszystkim czy przez pewien incydent z dzieciństwa, a potem, gdy zostałam porwana do końca życia będę się zmuszać do współżycia, chociaż to akurat nie ułatwia mi życia, ptsd i nie przepracowana trauma, nawet zwykła wizyta u lekarza skończyła się skierowaniem do psychiatry z diagnoza depresja, nerwica? Pomoc!

Uważam, że wizyty u specjalistów są w Pani przypadku konieczne.

Pozdrawiam serdecznie

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa i/lub psychiatry i przyjrzenia, co rzeczywiście jest źródłem trudności oraz przepracowania traum z przeszłości. Obecne objawy najprawdopodobniej maja własnie w niej źródło.