Problem z osiągnięciem orgazmu u nastolatków

Mam poważny problem. Jestem ze swoim chłopakiem juz ponad 2 lata i przez ten czas ani razu nie miałam orgazmu nie wiem czy ze mną cos jest nie tak czy moze z nim. Proszę o pomoc ewentualnie o wskazówki.

Magdalena StusiĹska

Osiągnięcie orgazmu przez kobietę nie jest tak proste jak osiągnięcie orgazmu u mężczyzny. Wiele kobiet osiąga orgazm tylko poprzez pieszczoty oralne a nie podczas stosunku. Proszę porozmawiać z partnerem o swoich potrzebach, marzeniach, dać sobie czas i zapewnić swobodną, zrelaksowaną atmosferę i skupić się na byciu ze sobą i przyjemności z tego płynącej a nie na samym orgazmie- wtedy na pewno się uda.

Dzień dobry!

Czy odczuwa Pani pożądanie, podniecenie?
Czy współżycie jest dla Pani przyjemne?
Czy przeżywa Pani orgazmy podczas masturbacji?

Pozdrawiam!