Problem z osiągnięciem orgazmu u partnera

Witam! Od roku jestem z partnerem, który bardzo mnie podnieca i potrafię mieć kilkukrotne orgazmy podczas stosunku. Niestety on nie. Próbowałam juz wszystkiego i nie wiem, gdzie popełniamy błąd. On twierdzi, ze go podniecam i dla niego ważny jest mój orgazm a nie jego. Ale to frustrujace dla nas obojga. Pare razy udało mu sie dojść ale nawet wtedy miałam wrażenie, ze był to tylko mechaniczny koniec a nie orgazm...stwierdził, ze dla niego kończenie to nie jest miłe uczucie. Jak mogę mu(nam)pomoc?

Dzień dobry!

Warto, aby partner wybrał się osobiście do seksuologa. Istotnych jest wiele szczegółowych informacji dot. jego stanu zdrowia, dotychczasowego życia seksualnego, rozwoju psychoseksualnego w okresie dzieciństwa i dorastania itp.

Pozdrawiam!