Problem z osiągnięciem orgazmu u żony

Witam serdecznie. Mama pytanie odnośnie problemu żony a zarazem i moim. Nasza gra wstepna trwa przeciętnie 30 minut, następnie sam stosunek 20-25 minut a żona nie może się skupic i osiagnac orgazm. Proszę pomóżcie mi rozwiazac ten problem, czym to może być spowodowane

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest inna. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Od jak dawna współżyjecie Państwo? Czy żona kiedykolwiek wcześniej przeżywała orgazmy? Czy osiąga orgazm podczas masturbacji? Jak podczas współżycia przeżywa, odczuwa swoje podniecenie? Jak żona ocenia sytuację braku orgazmu, co czuje w związku z tym, czy zauważa brak? itp.
Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!