Problem z osiągnięciem orgazmu z chłopakiem

Witam Mam 20 lat. Nie wiem co się ze mną dzieje. Nie mogę dostać orgazmu z moim chłopakiem. Jest mi zimno, czuję się oziębła. Nie jest mi gorąco, nie czuje serca ani nie mogę dojść normalnie ;( Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Trudności z osiągnięciem orgazmu są naturalne i dotyczą bardzo dużej grupy młodych dziewcząt, które dopiero rozpoczynają życie seksualne. Orgazm dla większości kobiet nie jest reakcją odruchową, ale procesem nauki, stopniowego zwiększania świadomości swojego ciała, zbierania kolejnych doświadczeń, odkrywania sposobów czerpania przyjemności ze zbliżenia.

Pozdrawiam!