Problem z osiągnięciem pełnej erekcji u 19-latka

Witam, mam pewien problem z penisem. Mam 19 lat mój penis ok. 22 cm, jednak mam problem z osiągnięciem pełnej jego twardości. Penis niby staje się dość twardy, ale nie całkiem, dodatkowo nie stoi prosty tylko jest skierowany lekko w dół. Jakie mogę być przyczyny problemów w tak młodym wieku? Pozdrawiam.

Dzień dobry !
Opisałeś kilka objawów, które są związane z twoim penisem, ale tak jest, że twardość jest związana z wieloma czynnikami, oraz z całością procesów podniecenia seksualnego. Jeśli chodzi o to ,że pewna część twego organu jest lekko skierowana w dół to jest to normalne i jeśli nie sprawia przeszkód we współżyciu to jest ok. Jeśli nadal będzie cię to niepokoić , proszę udać się do urologa. Pozdrawiam

Dzień dobry.
Wydaje się, że problem, jak Pan to opisał, "niepełnej twardości" członka może być niepokojący wtedy, gdy staje się przeszkodą we współżyciu, o czym Pan nie napisał. Bardzo możliwe, że nie osiągnął Pan po prostu wystarczającego poziomu podniecenia, co w tym wypadku bezpośrednio wpływa na pełny, bądź niepełny wzwód.
Podobnie jest z "zakrzywieniem" członka. Jeżeli nie przeszkadza w normalnym współżyciu, nie powinno Pana niepokoić.
Celem uspokojenia i uzyskania profesjonalnej porady sugerowałbym udanie się do urologa bądź androloga.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!
Istotne, jak oceniasz stopień twardości swojego penisa. Czy jest to sztywność, która daje Ci satysfakcjonującą masturbację i umożliwiałaby stosunek?
Czy zdarzają się okoliczności, kiedy erekcja jest w pełni satysfakcjonująca, np. pierwsza poranna lub podczas oglądania specyficznej pornografii lub ulubionego rodzaju pieszczot?
Przyczyną mogą być np. problemy z ukrwieniem. Warto skonsultować się z lekarzem urologiem lub seksuologiem.
Zakrzywienie penisa nie powinno być żadnym problemem - jest to cecha wielu mężczyzn.
Pozdrawiam!