Problem z osiągnięciem wzwodu po długotrwałym masturbowaniu się

witam Mam taki problem bylem bez kobiety 2 lata. przez ten czas ciągłe się masturbowałem. wkoncu poznałem kobietę i mam problemy ze wzwodem. zauważyłem ze nie ma tez porannej erekcji. wkoncu przestałem się masturbować i wróciła poranna erekcja. ale chciałem się kochać z kobieta to nie moglem mieć wzwodu a jak był to slaby. obecnie nie przyjmuje i nie przyjmowałem żadnych leków jestem aktywny fizycznie na siłowni nie biorę żadnych suplementów co powinienem zrobić ?

Są na to skuteczne sposoby zaradzenia, ale wymagają wizyty u lekarza seksuologa.
Metody na własną rekę, z internetu lub środki reklamowane w telewizji zwykle zawodzą.
Rokowanie co do uzyskania pełnej sprawnosci jest korzystne. Pozdrawiam.