Problem z pamięcią krótkotrwałą u 23-latka

Mam 24 lata Adrian Problem z pamięcią krótkotrwała oraz długo tylko z długo rzeczy ze szkoły itd uczę się budowlanki i mam problem z zapamiętywaniem nowych rzeczy tłumaczonych przez osoby jak nauczę się czegoś sam nie zapominam o tym nigdy zostaje to w mojej pamięci A jak mnie ktoś uczy nie potrafi mi nic do głowy wbić Paliłem marihuan w dużych ilościach przez długi czas nie większy jak 5 lat oraz około 6 SS przez niecały rok proszę o kontakt na e mail to opiszę cała historie :)

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pan na konsultacje do lekarza psychiatry, który zbada Pan i ew.zleci stosowne badania (np.: neuropsychologiczne).
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego.

Objawy, które pan opisuje, wymagają osobistej konsultacji w poradni zdrowia psychicznego, w celu postawienia diagnozy i ustaleniu dalszego postępowania. Tego nie da się zrobić przez internet drogą mailową (bo wymaga przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego i/lub psychologicznego, zlecenia ewentualnych dodatkowych badań czy przeprowadzeniu testów).

Pozdrawiam.
Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/