Problem z panowaniem nad swoimi emocjami

Witam ponownie bardzo prosze o pomoc z moim problemem który jest taki ze nie panuje nad emociami i ukochana osoba sie od de mnie odsuwa jestem zazdrosny az do przesady i ja posądzam o rózne glupoty prosze o pomoc bardzo ja kocham a juz ja prawie straciłem i chce to ratowac za wszelkom cene prosze o pomoc

Witam,
Zwykle u podstaw nieufności do ludzi leżą wczesne doświadczenia zdrady,które "zamiotło się pod dywan"nie wiedząc,iż w każdej podobnej choć trochę sytuacji odezwą się z podwójną siłą.Na tym polega działanie nawyku w zachowaniu.Powinieneś przyjrzeć się więc mechanizmom,które w Tobie działają i zrozumieć siebie na nowo.Jednym słowem "pożegnać przeszłość".
Zachęcam do wspólnej lub osobistej wizyty u psychologa/psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie

Witam

Zarówno Pan, jak i Pana ukochana osoba zauważacie problem - warto pójść krok dalej i spróbować popracować nad swoimi emocjami. Pomoże w tym kontakt z psychologiem lub z psychoterapeutą, dzięki któremu zrozumie Pan swoje emocje, zazdrość i odczucia drugiej osoby oraz rozwinie takie umiejętności, które poprawią Pana funkcjonowanie w związku.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Witaj serdecznie. Zacznijmy od początku. Usiądź i na spokojnie porozmawiaj ze swoją druga połówką. Powiedz o tym, że chcesz się naprawić :-) Zaproponuj udanie się na wspólną terapię pary do terapeuty. Idźcie razem, na miejscu się okaże czy powinieneś kontynuować sam czy razem :)

Ważna jest wasza współpraca. Najważniejszy jest fakt, że chcesz coś z tym zrobić!

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu