Problem z pękającymi żyłkami na nogach i stopach

Mam problem z pękającymi żyłkami na noga i stopach. Wygląda to nieestetycznie i wydaje mi się że robi ich się coraz więcej. Jak to leczyć??czy można to usunąć i ile zabiegów trzeba przeprowadzić żeby je wszystkie usunąć i czy kiedyś może ten problem powrócić????

Witam należy udać się do lekarza medycyny estetycznej, można po konsultacji wykonać zabieg skleroterapii.Ilość zabiegów jest uzależniona od ilość naczyń , to może ocenić lekarz na bezpośredniej konsultacji. Naczynia mogą się pojawić ale nie w tych samych miejscach.

Witam ,
Popękane naczynka na kończynach dolnych świadczą często o niewydolności żylnej, którą warto leczyć.
Skłonność do rozszerzania się naczynek krwionośnych, jest dziedziczna. Sprzyja im też palenie, otyłość,źle dobrana bielizna ( zbyt obcisła) czy hormonalna antykoncepcja.Jednym ze skutecznych rozwiązań problemu jest leczenie z użyciem lasera.Wykorzystuje się tu proces fototermolizy polegającym na pochłanianiu impulsów światła przez hemoglobinę i ich zamianie na ciepło. W trakcie zabiegu temperatura pękniętego naczynia podnosi się na tyle, by je zamknąć.O ilości zabiegów decyduje lekarz.Teraz jest dobry czas aby zająć się pajączkami.Po zabiegach należy unikać słońca ze względu na grożące nam przebarwienia posłoneczne. Niestety Istnieje skłonność do nawrotów,

pozdrawiam
Katarzyna Mudel
ArsEstetica
Aleje Jerozolimskie 56c
00-803 Warszawa
tel:22 820 90 02

Witam. Po pierwsze proszę udać się do flebologa, który wykona USG- Doppler żył i na tej podstawie dobierze odpowiedni zabieg. Jeżeli nie będzie uszkodzenia w głębiej położonych żyłach, należy zacząć od skleroterapii, a ewentualnie mniejsze naczynia usunąć laserem lub Veinwave.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska