Problem z pękaniem pęcherzyków i brak owulacji a stosowanie leków i starania o dziecko

Witam, Mam 24 lata, od roku staramy sie z mezem o dziecko. Okazalo sie, ze mam problem z pekaniem pecherzykow, brak owulacji. Zastrzyk pregnyl i ovitrelle nie dzialaja. Pecherzyki rosna i wchlaniaja sie samoistnie.Dodam, ze mam podwyzszone DHEA, bo 13ng/ml norma do 7, reszta hormonow w normie. Dostalam tabletki diane 35 na dwa miesiace. Lekarz wspominal o in-vitro. Bardzo chcialabym zajść w ciaze naturalnie, czy po tych tabletkach jest szansa, ze te pecherzyki beda pekac i zajde w ciaze?

Piotr Pilarski

Na pewno zwiększą prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jednak nie gwarantują sukcesu. Możliwe, że konieczne będzie zastosowanie procedury in vitro.

Pozdrawiam.