Problem z pęknięciem pęcherzyka w jajniku

Witam w listopadzie mialam duży pęcherzyk w jajniku tylko ze mi nie pekl ,i bralam lek na pęknięcie duphaston i pekl mi po nim tylko juz za późno bo nie doszlo do zaplodnienia ,i teraz bylam na wizycie 10 grudnia i teraz pęcherzyka wgl nie ma i pytanie dlaczego?? Przecież mialam duży w listopadzie..i czy jest szansa ze jeszcze on moze urosnąć w tym cyklu?? i czy w styczniu urosnie mi pecherzyk i peknie ??Prosze bardzo o odp ,i mam 30 dniowy cykl .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w celu odpowiedzi na te pytania proszę o konsultację z ginekologiem, który prowadzi Panią i leczy. Niestety muszę powiedzieć, że są to pytania trudne do jednoznacznej odpowiedzi. Pozdrawiam.