Problem z penisem - biała wydzielina

Po podnieceniu się, zawsze mam na majtkach białe plamy, są one zawsze suche i śmierdzą. Co to jest? Czy to normalne? Mam 12 lat?

Witam!

Najprawdopodobniej wchodzisz w wiek dojrzewania i te "plamy" to wydzielina z Twojego penisa (sperma lub preejakulat). W trakcie okresu dojrzewania będziesz miał wytryski nocne (polucje), ale również możesz tego doświadczać w dzień, kiedy się podniecisz. Warto, żebyś porozmawiał o tym z dorosłą osobą (tatą, nauczycielem czy pielęgniarką). Jeśli będziesz dokładnie wiedział, co może Cię spotkać, nie będziesz się bał zmian, jakie Cię czekają do osiągnięcia dojrzałości płciowej.

Pozdrawiam