Problem z penisem - brak pełnego wzwodu?

Witam. Mam 18 lat mam problem z penisem. Byłem z dziewczyną około 8 miesięcy po 3 miesiącach zaczęliśmy uprawiać seks, robiliśmy to bardzo często, około 2 razy dziennie lub co 2 dzień. Mój penis miał wzwód jak należy, co prawda na początku miałem problemy z długością stosunku, ale po kilku razach było już okey. Moje stosunki dochodziły nawet do 40 minut bez prezerwatywy non stop. Uczęszczałem na siłownię i wydaję mi się ze miałem wysoki poziom testosteronu. Odkąd rozstałem się z dziewczyną miałem przerwę od seksu około 5 miesięcy, teraz mam nową i penis mi nie staje. Nie brałem żadnych sterydów, suplementów, które mogłyby zakłócić prace mojego narządu płciowego, ale również przestałem chodzić na siłownię i mam dziwną barierę psychiczną, bo wydaje mi się, że za szybko dojdę. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam!

Pana problemy mogą mieć podłoże psychiczne. Pisze Pan o barierze. Możliwe, że to nowa partnerka i presja związana z chęcią wypadnięcia jak najlepiej wywołuje problem. Warto, żeby skorzystał Pan z pomocy seksuologa. Pomocne mogą być także rozmowy z partnerką. Wyjaśnienie jej Pana sytuacji może pozwolić Panu przełamać się i odzyskać sprawność seksualną. Jeśli problem będzie się utrzymywał, wtedy niezbędna będzie wizyta u seksuologa.

Pozdrawiam