Problem z penisem - co się dzieje?

Witam. Mam 26 lat. Od około 5 miesięcy zauważyłem, że na skórze penisa, która okrywa żołądż pojawiła się biała otoczka. Otoczki nie da się zmyć. Próbując ściągnąć skórę z żołądzia podczas wzwodu wygląda to tak jakbym próbował przepchnąć palec przez mniejszą dziurkę niż to możliwe. W jednym miejscu otoczka pękła i pojawiło się troszkę krwi, jednak nie sprawiło mi to do tej pory bólu. Proszę o pomoc.

26 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Prawdopodobnie w wyniku infekcji doszło do wtórnego rozwoju stulejki. Jest to sytuacja, gdy napletka albo w ogóle nie da się ściągnąć z żołędzi -to stulejka całkowita. Gdy napletek schodzi z trudem mówimy o stulejce częściowej. W warunkach prawidłowych nie powinno być problemów ze zsunięciem napletka zarówno w spoczynku jak i we wzwodzie.

Konieczna jest wizyta u urologa, lekarz po zbadaniu, obejrzeniu zmian oraz dokładnym zebraniu wywiadu zaleci odpowiednie leczenie.
Jeżeli stwierdzona zostanie również infekcja prawdopodobnie konieczne będzie równoczesne leczenie Partnerki.

Pozdrawiam