Problem z piekącym odbytem po oddaniu stolca

Witam, Mam 18 lat i od jakiegoś tygodnia mam problem z piekącym odbytem po oddaniu stolca. Dodatkowo na papierze po mocniejszym podtarciu się mogę zauważyć niewielkie, różowe ślady krwi. Dodam, że mam wrażenie, że jest to powiązane z dietą masową, którą wprowadziłem jakieś dwa tygodnie temu. W związku z tym zwiększyła się częstotliwość i ilość wydalanego stolca. Co robić, czy dolegliwości miną?

Lek. Tomasz Budlewski

objawy wskazują na hemoroidy . proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.