Problem z poceniem się stóp i dłoni

Witam mam 21 lat i mam problem z poceniem się stóp i dłoni żadne środki nie pomagają co ja mogę z tym zrobić ?

Gdy wszystko zawiedzie, pozostaje ostrzyknięcie botoksem - bardzo skuteczne, lecz nietrwałe. Wymaga powtarzania zabiegu co 6 - 9 miesięcy.

Dzień dobry,

Polecam wizytę u lekarza medycyny estetycznej w celu przeprowadzenia konsultacji dotyczącej leczenia nadpotliwośći botoxem.

Pozdrawiam