Problem z poczęciem u 32-latki

Mam 32l i problem z poczęciem. Okazało się, że mój androlog ma bardzo złą opinię(zarówno lekarzy i pacjentów), a ginekolog żony wprost zakwestionował moje leczenie. Czy jest ono niewłaściwe i powinienem zmienić lekarza? Prolaktyna-15,04; Globulina wiążąca-78,7; Testosteron-734. Ilość plem.-68,5mln (ruch postęp-40%, powolny-30%, brak-30%); Plem. nieprawidłowe-65%; Żywot. po 24h-10%(r. post.-0%, powolny-10%, brak-90%); Fragmenty komórk.-liczne. Leki: Undestor 1x1, Nootropil 1200 1x1, Navitin 1x1.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się konsultacyjnie do lekarza androloga. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.