Mężczyzna , 32 lata Mam 32l i problem z poczęciem. Okazało się, że mój androlog ma bardzo złą opinię(zarówno lekarzy i pacjentów), a ginekolog żony wprost zakwestionował moje leczenie. Czy jest ono niewłaściwe i powinienem zmienić lekarza? Prolaktyna-15,04; Globulina wiążąca-78,7; Testosteron-734. Ilość plem.-68,5mln (ruch postęp-40%, powolny-30%, brak-30%); Plem. nieprawidłowe-65%; Żywot. po 24h-10%(r. post.-0%, powolny-10%, brak-90%); Fragmenty komórk.-liczne. Leki: Undestor 1x1, Nootropil 1200 1x1, Navitin 1x1.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Badanie nasienia – Jeśli kobieta i mężczyzna starający się o potomka, pomimo rocznego okresu współżycia bez zabezpieczenia mają trudności z poczęciem dziecka, powinni udać się do lekarza, który zaleci mężczyźnie wykonanie badania nasienia, które określi, czy może problem nie tkwi w jego ilości lub jakości.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: