Problem z podjęciem decyzji o odchudzaniu

Witam mam 26 lat jestem mężczyzną ważę 134 kg i mam 175 cm wzrostu mam problem z podjęciem walki z pozbyciem się kilogramów praktycznie zawsze przegrywam ze starymi nawykami żywieniowymi czasem sam nie wiem co mi wolno jeść a czego nie w danej chwili brakuje mi już siły do zmian czasem mam w sobie takie zrywy do działania ale zaraz potem wszystko siada prosze o jakieś porady jak to zwalczyć . Z góry dziekuję. Michał

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

wskazana jest pomoc psychoterapeuty. Osoba taka pomoże w podjęciu decyzji o zmianie trybu odżywiania.

Pozdrawiam serdecznie