Problem z podnieceniem seksualnym i libido - pomocy

Witam, mam 31 lat i pewien problem. Jestem i mieszkam juz ponad rok z moja dziewczyną. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks i mam wrażenie, że moje libido bardzo spadło. Moja dziewczyna jest młodsza, bardzo atrakcyjna i co najważniejsze w moim typie. Problem polega na tym ze umysł chce seksu a ciało jakoś nie bardzo. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu i szybko on zanika, czasem zdarza mi się, że w trakcie seksu rozpraszam się  i po chwili nastaje koniec chęci i samego stosunku. Co wydaje mi się najważniejsze w tym wszystkim to chyba to, że: od pół roku jestem osobą bezrobotną, usilnie poszukującą pracy. W mojej miejscowości dla osób z wyższym wykształceniem pracy praktycznie nie ma.... Stres, nerwy związane z pracą i co za tym idzie opłatami na życie już mnie jakiś czas temu przerósł i pomagałem sobie lekami ziołowymi przez pewien okres (tj. 2 tyg). Największy stres już minął ale wiem, że dopóki to wszystko się nie ustabilizuje z innymi rzeczami także będą problemy. Czy to co się ze mną dzieje to normalne czy powinienem sięgnąć po dostępne leki na rynku polskim na tzw. podniesienie libido. Czasem zauważam, że zewnętrzne bodźce (filmy) na mnie bardziej intensywnie działają niż rzeczywistość. Proszę o opinie i odpowiedź na moje zapytanie i problemy
31 LAT ponad rok temu

Witam,

Istotnie, stres ma znaczenie zasadnicze da jakości współżycia. Obecność nerwowych sytuacji dnia codziennego, a szczególnie obawa o sprawy bytowe może skutecznie uniemożliwić osiągnięcie wzwodu, a także prowadzić do osłabienia popędu płciowego. Kondycja psychiczna ma znaczenie równie ważne jak uwarunkowania organiczne.

Certyfikowane suplementy poprawiające jakość wzwodu można stosować pomocniczo, jednak mogą być bezskuteczne wobec psychogennego zaburzenia erekcji. W pierwszej kolejności należy więc uregulować sprawy leżące u przyczyn stresu - w tym celu przydatna może być także konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam.