Problem z podwójnym podbródkiem i opadającymi policzkami u młodej kobiety

Witam mam 25 lat i problem z nadmiarem tkanki tluszczowej na twarzy. Jestem osobą szczupla (165,51kg) a mimo tego mam problem z drugim podbrodkiem, opadajacymi policzkami sprawiajacymi wrazenie smutnej twarzy oraz brakiem granicy miedzy szyja a żuchwą. Czytalam o mozliwosci laserowego pozbycia sie nadmiaru truszczu z tych partii jak rowniez o technice wolumetrycznej Bardzo proszę o radę jak pozbyć sie problemu oraz o szacunkowy koszt takiej uslugi. Pozdrawiam Zdesperowana

Najlepiej udać się do gabinetu medycyny estetycznej, opowiedzieć o swoich problemach i oczekiwaniach, a lekarz zaproponuje najlepsze rozwiązania. Obecnie istnieje kilka skutecznych metod do walki z drugim podbródkiem i opadającymi policzkami, jednak bez badania jest to czysta teoria.

Witam
Metod jest wiele, ale najlepiej dobierze je lekarz podczas konsultacji. Można wykonać lipolizę, liposukcję laserową lub strzykawkową połączona z zastosowaniem nici itp. Metoda zależy od układu i ilości tkanki tłuszczowej.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i dopiero po obejrzeniu stanu skóry lekarz powie jakimi preparatami i jaka ilość ich będzie użyta i poda koszt wykonania zabiegu.