Problem z podwyższonym ciśnieniem, osłabienie i rozstępy

Witam.Około rok temu pojawiły mi się rozstępy na brzuchu, od miesiąca jestem osłabiona oraz mam problem z podwyższonym ciśnieniem w szczególności rano. Wykonałam badania: Kortyzol rano: 27,13 ug/dl (6,2-19,4) Kortyzol po południu: 18,95 ug/dl (2,3-11,9) ACTH: 79,5 pg/ml (5-46) WitD3 18,7 ng/ml Przez internistę zostałam pokierowana do endokrynologa z podejrzeniem choroby Cushinga, jednak on wykluczył to mówiąc, że ACTH i kortyzol wzrosły bo zapewne się denerwowałam. Proszę o radę co robić dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa ponownie,