Problem z poruszaniem się po operacji haluksów

Jestem po operacji haluksów obu stóp,po 3 m-cach nie ma zrostu.Mam mieć reoperację za 2 tyg.a lekarz kazał chodzić.Duże palce prawie się nie ruszają czy ufać nadal lekarzowi?

Piotr Pilarski

Witam,

brak zrostu nie musi być wynikiem zaniedbań lekarza. U jednych pacjentów rany goją się lepiej, u innych niestety gorzej. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.