Problem z poruszaniem się u 23-latki

Mam 23 lata . mam problem z chodzeniem , jakbym tracila wladze w nogach , nie jest az to tak silny bol ale poruszam sie jak staruszka , opieram sie jak musze wstac , strzela mi w kolanach, zaczelo sie od kregoslupa jakies rok temu , od pol roku mam problem z kolanami , niestety nie moge sie narazie leczyc.Pozdrawiam .Natalia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Powinna Pani udać się na bezpośrednią wizytę do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci właściwe badania. Najpewniej konieczna będzie także konsultacja specjalistyczna. Proszę nie bagatelizować objawów.