Problem z prawym jajnikiem u 24-latki

Witam...mam problem z prawym jajnikiem...na poczatku lekarz rodzinny stwierdził piasek na nerkach...dał mi jakieś tabletki rozkurczowe bo jednocześnie zmagałam się z bóle brzucha jak i bólem pleców. Zrobiłam usg brzucha i przy okazji sprawdzilam tez nerki. Okazało się że w prawym jajniku zbiera mi się woda. Poszłam do ginekologa. Kazał mi przyjść po mojej miesiączce. Powiedzial ze faktycznie mam dużo tej wody w jajniku ale w tym momencie jajnik przechodzi owulację...jak mam poradzić sobie z tym bólem? Nie mogę chodzić ani się wyprostować

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jedynie dostępne w aptece środki przeciwbólowe rozkurczowe mogą Pani pomóc.