Problem z prawym okiem u 30-latki

Mam problem z prawym okiem. Tydzień temu zaczęło mnie boleć przy intensywnym patrzeniu w prawą stronę lub do góry. Boli mnie raczej nie sama gałka, a okolice "w okół oka" Pod brwią w okolicach kości i po prawej stronie oka. Powieka jest lekko spuchnięta, oko wydaje się trochę bardziej wypukłe, czuję to szczególnie pod zamkniętą powieką. Biorę krople i maść dexamytrex, yellox. Nic nie pomaga.Okulistyczne badania (dno oka, ciśnienie i tarcza) nic nie wykazały. Okulista nic niepokojącego nie widzi, ale też nie kieruje na inne badania, co mi jest? Nie mam temperatury.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby te dolegliwości się utrzymały to radziłbym ponowna konsultacje okulistyczną za 3 tygodnie. Pozdrawiam.