Problem z przedawkowaniem leków, anoreksja i bulimia

Od kilku lat choruje na zaburzenia odżywiania. Wcześniej anoreksja, obecnie bulimia. Mam również problem z przedawkowaniem leków. Aktualnie jestem zakwalifikowana na oddział zaburzeń odżywiania i czekam na przyjęcie mnie na oddział. Objawy bulimii są silniejsze niż przed rokiem ale nie jest tak źle jak było przed pierwszą terapią. Czy przy pojawieniu się na oddziale zacznę leczenie od fazy początkowej, w której nie będę miała kontaktu z najbliższymi dopóki nie osiągnę kolejnego stopnia leczenia?

od fazy poczatkowej TAK,kontakt z jajblizszymi...zalezy.....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Wszystko zależy od ośrodka i procedur terapeutycznych, którymi jest prowadzony. Jeśli ma Pani wątpliwości można skontaktować się z sekretariatem i dopytać o regulamin Oddziału oraz zasady pobytu.

Witam Panią. Bardzo proszę zadbać o uzyskanie wszystkich niezbędnych dla Pani informacji o Pani leczeniu-pobycie w oddziale. Może je Pani uzyskać będąc w trakcie oczekiwania na przyjęcie od osób zawiadujących oddziałem. To bardzo ważne bo w ten sposób może Pani zredukować napięcie wynikające z braku istotnych informacji. Dzięki temu przynajmniej ten raz nie będzie Pani musiała w inny sposób redukować nieprzyjemnego, nasilającego się napięcia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/