Problem z przedwczesnym wytryskiem

Witam, mam bardzo poważne pytanie dotyczące seksu. Chodzi o to, że bardzo szybko dochodzi u mnie do wytrysku - aż za szybko. Strasznie się denerwuję przed kontaktem płciowym z moją partnerką, a gdy wprowadzę swojego penisa w jej pochwę, od razu muszę kończyć, gdyż dochodzi do wytrysku. Nie mogę nad tym zapanować i strasznie się boję, że jest coś ze mną nie tak, że jestem niesprawny seksualnie. Jestem załamany, nie wiem czym to jest spowodowane. Boję się iść do seksuologa, ponieważ boję się, że usłyszę, że nic się z tym nie da zrobić, że tak już musi być. Czy to przejdzie? Czy to jest normalne w moim wieku, mam 19 lat i dopiero to jest mój trzeci kontakt płciowy. Jestem strasznie załamany. Czy jak tak szybko dochodzi do wytrysku, to czy może to mieć jakiś wpływ na zapłodnienie kobiety i na zajście w ciążę, bo nie ukrywam, że w przyszłości chcemy mieć dziecko? I jeszcze jedno pytanko dotyczące nasienia. Czy żółtawy kolor spermy i konsystencja tak jakby galaretki świadczy o czymś złym, czy dzieje się coś nie tak? Przepraszam za takie pytania, ale bardzo chciałbym otrzymać odpowiedź. Bardzo proszę o pomoc.

Witam!

Przedwczesny wytrysk nie jest rzadkim problemem. Może mieć wiele przyczyn zarówno chorobowych jak i psychogennych, nie wspomnę już o prowadzeniu niezdrowego trybu życia (mało snu, alkohol, papierosy). Przyczyną przedwczesnego wytrysku może być także nadmiernie częsta masturbacja, która powoduje nadwrażliwość prącia. Niezbyt częsta masturbacja, uchodzi za fizjologię i rzadko bywa przyczyną tego problemu. W Pana sytuacji wydaje się, że przedwczesny wytrysk może wiązać się z dużym podnieceniem, stresem przed stosunkiem. Wydaje się, że z czasem, gdy emocje trochę opadną i nie będzie to nowe przeżycie, czas stosunku powinien się unormować. Jakkolwiek, w przypadku braku poprawy po kolejnych kilku stosunkach, należy zgłosić się do seksuologa w celu rozpoznania przyczyny. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tym wieku przyczyna będzie możliwa do usunięcia, także proszę nie bać się wizyty.
Jeśli chodzi o zapłodnienie to zależy ono od jakości i ilości nasienia, a nie od czasu po którym nastąpił wytrysk, a więc zapłodnienie jest możliwe. Żółtawy kolor i gęsta, galaretowa konsystencja nie sugerują nieprawidłowości w przypadku gdy rzadko dochodzi do stosunku czy innych form rozładowania napięcia (masturbacja, polucja). Wynika to po prostu z długiego czasu abstynencji seksualnej. W Pana przypadku, jeśli nie ma innych objawów, to nie ma powodu do niepokoju.
Proponuję samodzielnie zaobserwować, czy po zwiększeniu częstotliwości ejakulacji charakter spermy ulegnie zmianie a czas stosunku wydłużeniu.
W przypadku, gdy czas stosunku nie ulegnie normalizacji bardzo wskazana będzie konsultacja seksuologiczna. Zachęcam serdecznie, warto zadbać o to by jakość wspólnego życia seksualnego była jak najlepsza.

Pozdrawiam serdecznie!