Problem z przedwczesnym wytryskiem a pomoc seksuologa

Witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem moj sostunek z dziewczyna trwa od min do 3 min.Ostatnio kupilem sobie prillgy w wielkiej brytani wzialem ostatnio jedna ale efekty byl srednia.Prosze o pomoc juz nie wiem co mam robic czy seksuolog moze mi pomoc ?

Witam Pana,

Seksuolog może pomóc w diagnozie problemu oraz "dopasowaniu" odpowiedniej terapii. Czasem wokół problemu wytrysku przedwczesnego powstaje wiele napięcia i zniekształconych przekonań poznawczych. Leczenie farmakologiczne to nie wszystko. Zresztą nie podał Pan jaką dawkę leku Pan zastosował oraz jakie są inne uwarunkowania zdrowotne wystepujące u Pana. Kolejna sprawa, to według ostatniych definicji długość stosunku, która oscyluje wokól dwóch do trzech minut nie stanowi dysfunkcji seksualnej, a rozpoznaje się ja w przypadkach gdy stosunek kończy się w czasie nie przekraczajacym jednej minuty. Tak czy inaczej warto zgłosić się po diagnozę do lekarza seksuologa, który odpowiednio zdiagnozuje problem.

Pozdrawiam!

Justyna Holka-Pokorska

http://psychiatrawarszawa.com.pl/

Dzień dobry!

Leczenie wytrysku przedwczesnego jest długoterminowe, nie opiera się o jednorazowe przyjęcie leku. Jednocześnie przed rozpoczęciem leczenia, konieczna jest pełna diagnostyka, aby trafnie rozpoznać przyczyny i mechanizm zaburzeń oraz zaplanować leczenie, zarówno farmakologiczne, jak i psychoterapeutyczne.

Pozdrawiam!