Problem z przedwczesnym wytryskiem u 18-latka

Witam mam taki problem ponieważ szybko mam wytrysk minie zaledwie 2-3 min i już po zabawie, nie chcę kupować żadnych leków proszę o pomoc

Dzień dobry!

Osłabiona kontrola nad momentem wytrysku jest naturalna u mężczyzn bardzo młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne lub podczas pierwszych zbliżeń z nową atrakcyjną partnerką. Zazwyczaj z mijającym czasem i doświadczeniem umiejętność opóźniania momentu wytrysku jest coraz większa.

Pozdrawiam!

Przy częstych kontaktach objaw może ustąpić, warto zaczekać i nie spieszyć się z leczeniem.
I nie kupować nic medycznego na własną rękę.
Kontakt 3 minutowy nie jest już przedwczesnym wytryskiem, ale prawdopodobnie wydłuży się i uzyska Pan lepszą nad nim kontrolę.
Medycyna seksualna radzi sobie coraz lepiej z tym problemem, ale mimo nowoczesnych leków leczenie nie jest krótkotrwałe bynajmniej.
Pozdrawiam.