Problem z przedwczesnym wytryskiem u 23-latka

Witam mam 23 lata i mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Zmagam się z tym problemem od pierwszego kontaktu z partnerka (stała 5 lat).Szybko się podniecam i po kilku ruchach kończę,czasem dosłownie są to sekundy.Byłem już z tym problemem kilka lat temu u urologa dostałem maść Lidokaina oraz antydepresant nazwy nie pamiętam. Po 3 miesięcy na tabletka i nie było poprawy. Czy jest możliwe wyleczenie czy trzeba leki przyjmować cały czas. Gdzie udać się z tym problemem do urologa czy seksuologa.

Dzień dobry!

Proszę wybrać się do lekarza seksuologa. Najskuteczniejszą drogą leczenia wytrysku przedwczesnego jest właśnie farmakoterapia. Możliwa jest zmiana leku na inny, modyfikacja dawki lub zaplanowanie dłuższego czasu przyjmowania leku (najczęściej jest to czas zdecydowanie dłuższy).
Pomocny może być też kontakt z psychologiem seksuologiem, rozpoznanie ew. psychogennego podłoża trudności - np. stres, lęk. Istnieją również metody treningowe, które można stosować zarówno samemu, jak i z partnerką, których celem jest nauka lepszego rozpoznawania etapów podniecenia i większej kontroli nad momentem wytrysku.

Pozdrawiam!