Problem z przedwczesnym wytryskiem u 28-latka

Witam, mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Jestem ze swoją partnerką od 8 lat. Współżyliśmy dosyć często ze sobą, od jakiegoś czasu częstotliwość się zmniejszyła. Około 3 lat temu udałem się do seksuologa który na początek przepisał mi seronil , przy następnej wizycie przepisał mi seroxat . Może i w jakiś sposób te leki mi pomogły natomiast skutki uboczne były dla mnie straszne i postanowiłem je odstawić bez konsultacji z lekarzem. Dodam, że czasami się masturbuję, a stosunek trwa około 5 m.

Mediana w Polsce wynosi ok. 6 minut, to znaczy że połowa dorosłych mężczyzn ma czas poniżej 6 min., a połowa powyżej...
Proponuję zwiększyć częstotliwość współżycia.
Pozdrawiam. JW, Poznań.