Problem z przedwczesnym wytryskiem u chłopaka

Dzień dobry. Na imie mam Paulina i mam 25lat od roku jestes z moim chlopakiem Jakubem w zwiazku. Uprawiamy regularny seks z tym ze Jakub ma probemy z przedwczesnym wytryskiem. Twierdzi ze to wynika z tego ze bardzo na niego dzialam ale ja tez bym chiala przezywac orgazmy nie tylko oralne... co mam zrobic by go nie odstraszyc od siebie. Bo niestety czasem juz nie jestem miła...pomóżcie

Dzień dobry!

Jeśli czas trwania stosunku i kontrola nad momentem wytrysku nie zmienia się z czasem i regularnym współżyciem, należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem i podjąć leczenie (najczęściej farmakologiczne). Dodatkowym wsparciem mogą być metody treningowe i psychoterapia.

Pozdrawiam!

To prawda, że działa Pani bardzo pobudzająco na Partnera.
Jeśli nie będzie Pani dla Partnera miła, to stanie się Pani mniej dla Niego atrakcyjna, ale to nie jest sposób na uzyskanie przez Niego kontroli nad wytryskiem...
Poważnie mówiąc, optymalnym sposobem jest Wasza wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuologia.com