Problem z przedwczesnym wytryskiem u partnera

Witam mój partner ma problem z przedwczesnym wytryskiem na początku stosunek trwał zaledwie 5 minut z czasem coraz mniej aż w końcu doszło do tego że wytrysk następował od razu po włożeniu do pochwy a ostatnio dużo wcześniej podczas "gry wstępnej". Wcześniej nie było takich problemów. Czy to że zażywa odżywki na siłownię i pije sproszkowane białko ma na to jakiś wpływ? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Wiele preparatów tam zalecanych ma taki wpływ, np. efedryna, kofeina, sterydy, tribulus...
Coraz więcej panów trafia do seksuologa z "siłowni".
Jest to trudny problem, bo takze psychologiczny.
Kulturystyczna sylwetka jest dla wielu panów ideą nadwartościową.
Pozdrawiam. JW.