Problem z przełknięciem leków na nadciśnienie z powodu myśli o wstrżąsie anafilaktycznym

dzien dobry od lat choruje na nadcisnienie tetnicze regularnie bralam leki d monentu kiedy sasiadka opowiedziala mi oswoim wtrzasie anafilaktycznym i po przeczytaniu ulotek na lakach nie potrafie przelknac leku jak wezme na tzw sile zeby sie premoc to po polknieciu odczuwam przerazliwy lek,zawroty glowy kulke w gardle swedzenie ucisk w glowie mdlosci a wiem ze powinam zarzywac te leki to exforge htc i bisocard prosze o pomoc

Jeśli zażywała pani te leki to niemożliwe jest, powtórzę, niemożliwe żeby dostała pani wstrząsu anafilaktycznego. Jeśli jest jednak pani taka podatna na takie informacje to jest zły objaw świadczący o zespole lękowymi, który powinno się leczyć, niestety tez tabletkami. Zapewniam jednak panią, że objawy czesto opisywane w ulotkach występują sporadycznie.